O nás

Náš příběh

Účetnictví JK data se věnuje profesionálnímu vedení účetnictví pro firmy i jednotlivce již několik let. Dbáme na přesnost, spolehlivost a včasné zpracování. Využíváme moderní metody vedení účetnictví pomocí programu Pohoda a klient se může kdykoliv online připojit ke svému účetnictví.

Poskytujeme kvalitní servis, který umožňuje našim klientům věnovat se naplno svému podnikání a nemyslet na daně, účetnictví, hlášení, či mzdovou agendu.

Vedle klasického vedení účetnictví poskytujeme i jednorázové služby z oboru daňových přiznání nebo vyúčtování různého druhu. 

Naše přednosti:

Individuální přístup

Naší specializací nejsou jen daňové a účetní předpisy, ale i zákony a předpisy jednotlivých oblastí podnikání a jejich aktuální vývoj, což zabezpečuje poskytování služeb přímo na míru určené danému klientovi.

Odbornost

Všichni naši účetní a spolupracovníci se průběžně vzdělávají a udržují tím svojí kvalifikaci na vysoké úrovni.

Profesionalita

Naší samozřejmostí je profesní mlčenlivost, a proto vztah s klientem je založen na skutečné důvěře.

Komplexnost

Naším cílem je poskytovat kompletní služby od zpracování účetnictví, přes daňové poradenství, vedení mzdové agendy, zpracování ekonomických rozborů po zastoupení před orgány státní správy.

Kdo jsme?

Jsme menší tým nadšených lidí, pro které je jejich práce i jejich koníčkem. Spolupracujeme s několika externími odborníky z oblasti daňové a právní problematiky.

Bc. Josef Koktavý

hlavní účetní

Martina Krátká, DiS.

zpracování mezd

Jana Koktavá

asistentka

Potřebuejete se na něco zeptat?

Máte jakýkoli dotaz, potřebujete se poradit, či si chcete objednat naše služby? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

Přesunout se na začátek